NioList Eko Sistem ile Discord topluluklarınızı büyütün!
NioList Eko Sistemi içinde neler oluyor ?
niolist.com
16

Kullanıcı Sayısı

7

Discord Sunucu

0

Discord Bot

853

Görüntüleme

28

Yorum

61

Dağıtılan NC Sayısı

Eko Sistem Nasıl Çalışıyor ?
niolist.com
Discord sunucunuza NioList botunu eklemeniz gerekmektedir. NioList botu ile web sitemiz üzerinde listelenmesini sağlayabilirsiniz. NioList botunu eklemeniz için web sitemiz üzerinden giriş yapmanız gerekmektedir.
NioList botunu kullanarak sitemize discord sunucunuzu yada discord botunuzu listelemeniz tamamen ücretsizdir. Öne Çıkarma hizmetleri için gereken NioBoost (NB), minigame üzerinden elde edilen coinler ile yada web sitemiz üzerinden hergün bir kez elde edilebilen NioCoin (NC) ile temin edebilirsiniz. Belirtilen detaylar tamamen ücretsizdir.
NioList üzerinde bulunan minigame ve diğer aktiviteler ile temin edebileceğiniz ve sadece NioList üzerinde kullanabileceğiniz bir dijital para birimidir.
Minigame ve diğer aktiviteler ile elde edilen coin para birimleri ile temin edebildiğiniz ve sadece NioList üzerinde kullanabileceğiniz bir dijital para birimidir. /market komutu ile mevcut coin para birimiz ile market üzerinden "Nio Coin" temin edebilirsiniz. Ayrıca web sitemiz üzerinden her gün sadece 1 "Nio Coin" temin edebilirsiniz.
Nio Boost web sitemiz üzerinden veya discord botumuz üzerinden 10 Nio Coin karşılığında ücretsiz temin edebileceğiniz bir sistemdir. Nio Boost temin ederek istediğiniz bir Discord sunucusu yada Discord botunu öne çıkarma işlemi için kullanabilirsiniz.
NioList üzerinde listelenmiş herhangi bir servisin görüntüleme ve tıklama raporlarını sadece servis sahipleri ve yöneticileri görüntüleyebilmektedir. Bu şekilde NioList bünyesinde listelenmiş olan servislerinizin erişim ve etkileşim raporlarını görüntülebilirsiniz. Detaylı olarak listeleme imkanı sunan niolist sayesinde kullanıcılara daha fazla bilgi sunabilirsiniz. Servisleriniz bünyesinde bulunan etkinliklerinizi daha detaylı olarak sayfanız bünyesinde listeleyebilirsiniz. NioList bünyesinde listelenmiş olan tüm servislerinizin sosyal medya hesapları ve web sitesini listeleyebilirsiniz.
NioList projesinin dökümanlarını aşağıda bulabilirsiniz.
Şartlar ve Koşullar
Gizlilik Sözleşmesi
NioList projesi sizlere daha detaylı imkanlar sunabilmek için çalışmalarını sürdürürken desteklemek isterseniz yerel satış kanalları üzerinden yada patreon üzerinden destekte bulunabilirsiniz.

ByNoGame
İtemSatış

Patreon